ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT

ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT ZAGRODA SZCZĘŚLIWYCH ZWIERZĄT
Typ obiektu: Gospodarstwo Agroturystyczne Zagroda
Obiekt czynny: Cały rok
Ilość pokoi: 4
Ilość miejsc: 15
Ilość pokoi z łazienkami: 4
Kuchnia:
Wyposażenie kuchni / aneksu:

Piekarniki / Zmywarka / Ekspres do kawy / Stół do wspólnego jedzenia

Wyżywienie: Śniadanie / Obiad / Kolacja
Wyroby własne:
Obiekt przyjazny dla dzieci:
Atrakcje dla dzieci:

Plac zabaw / Piaskownica / Tyrolka / Bawialnia / Wewnętrzny plac zabaw / Przenośne piłkarzyki / Worek bokserski / Telewizor z konsolą do gier

Atrakcje na miejscu:

Siłownia zewnętrzna / Boisko do siatkówki / Stół do tenisa stołowego / Hamaki / Leżaki / Siłownia i Bar – wyłącznie dla gości agroturystyki

Parking:
Dla osób z niepełnosprawnością:
Wędkowanie: Własny staw
Wypożyczalnia rowerów:
Trasy rowerowe:
Grill:
Palenisko:

Zagroda Szczęśliwych Zwierząt – Harmonia z Naturą i Tradycją

Serdecznie witamy w Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt – miejscu, gdzie harmonia z naturą nabiera nowego wymiaru. Położona we wsi Białęgi, na północ od malowniczego Poznania, ta ekologiczna, certyfikowana zagroda to oaza spokoju i zrównoważonego rozwoju, która rozkochała się w sercach miłośników przyrody.

Historia tego magicznego miejsca sięga lat 50. XX wieku, kiedy to teren ten był świadkiem funkcjonowania stacji zagłuszania Radia Wolna Europa. Jednakże, dzięki wizji Państwa Olszewskich, obszar ten przekształcił się w coś znacznie bardziej wyjątkowego niż fabryka autobusów – stał się domem dla Zagrody Szczęśliwych Zwierząt.

Tu, na obszarze naszego gospodarstwa agroturystycznego, pielęgnujemy ziemię z miłością i szacunkiem. Uprawiamy zboża, warzywa, owoce, dbając o ich naturalność i wysoką jakość. Ale to nie wszystko – nasze pola są również domem dla zwierząt, którymi opiekujemy się z oddaniem, często przyjmując je pod opiekę interwencyjnie.

W naszym zagrodowym sklepie znajdziesz bogaty wybór ekologicznych produktów z naszej własnej produkcji oraz od zaufanych dostawców. Każdy krok pośród naszych półek to spotkanie z najświeższymi owocami naszej pracy, pełnymi smaku i zdrowia.

Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, zapraszamy Cię do naszej kameralnej agroturystyki, gdzie każdy gość może odnaleźć spokój i wytchnienie w otoczeniu przyrody. A już niedługo, będziesz mógł wynająć jeden z dwóch niezależnych domków, skąd będziesz mógł cieszyć się widokiem na naszą zagrodę bawołów i otaczający ją pejzaż.

Zwierzęta w Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt żyją w zgodzie z naturą. Dajemy im najlepsze możliwe warunki życia, zapewniając dostęp do wody, przestrzeni i miłości. Nasze podejście opiera się na zasadach rolnictwa biodynamicznego, tworząc harmonię pomiędzy ludźmi, zwierzętami i przyrodą.

Niech każdy krok w Zagrodzie Szczęśliwych Zwierząt będzie dla Ciebie spotkaniem z naturą, miłością i szacunkiem. Zapraszamy do odkrywania tego wyjątkowego miejsca, gdzie czeka na Ciebie prawdziwe życie w zgodzie z przyrodą.

Agro Bio Test; PL-EKO-07-14075

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.