AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ

AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ
Typ obiektu: Agroturystyka
Obiekt czynny: Cały rok
Ilość pokoi: 7
Ilość miejsc: 21 + 10
Ilość pokoi z łazienkami: 7
Kuchnia:
Wyposażenie kuchni / aneksu:

W pełni wyposażona kuchnia

Wyżywienie: Posiłki można przygotować we własnym zakresie
Obiekt przyjazny dla dzieci:
Atrakcje na miejscu:

Kort tenisowy, boisko do koszykówki.

Balia:
Kominek:
WiFi:
Akceptacja zwierząt:
Wędkowanie: Łowisko rybne, W pobliżu rzeka
Grzybobranie:
Grill:
Palenisko:
Imprezy okolicznościowe:

Zapraszamy do naszej urokliwej agroturystyki położonej nad malowniczą rzeką Wartą, otoczonej przepiękną Puszczą Notecką, w miejscowości Skwierzyna i Międzychód. Nasze skromne progowe drzwi otwieramy przed wszystkimi, którzy pragną uciec od zgiełku codziennego życia i zanurzyć się w przyrodniczym spokoju.

Agroturystyka nad Wartą to nie tylko urokliwe gospodarstwo, lecz także wyjątkowe miejsce, gdzie z góry otacza nas Puszcza Notecka, a z dołu mieni się piękna rzeka Warta. Po prawej stronie goście mogą podziwiać padoki z konikami, a z lewej cieszyć się obecnością dzikich, kudłatych mieszkańców. W naszym otoczeniu panuje błogi spokój, który zakłóca jedynie delikatne śpiew ptaków i dźwięki krów przechadzających się po drugiej stronie rzeki.

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną odnaleźć harmonię z naturą, poszukują ciszy i pragną doświadczyć świętego spokoju. Nasza agroturystyka nad Wartą to oaza spokoju, gdzie każdy gość może delektować się urodą otaczającej przyrody, odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować energię w atmosferze pełnej harmonii. Zapraszamy serdecznie do naszych skromnych progów, gdzie natura staje się najlepszym przewodnikiem w podróży do relaksu i wewnętrznego spokoju.

 

Agroturystyka Puszcza Notecka

Dysponujemy także dodatkowymi 10 miejscami noclegowymi w oddalonym o 1,5 km Domu Przy Puszczy Noteckiej ( Skwierzyna 6 ). Dom stoi na skraju Puszczy Noteckiej. W cichym, spokojnym miejscu.

Pokoje w Domu Przy Puszczy Noteckiej oferujemy w takich samych cenach jak w Agroturystyce Nad Wartą.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.